Linn: Tallinn
Avaleht Kuidas see töötab

Kuidas töötab BestDeal

Iga päev tuuakse BestDeal.ee-s Teie ette kaks pakkumist: “PÄEVA TOODE” ja “PÄEVA PAKKUMINE”. Pakkumised on saadaval vaid registreeritud kasutajatele. Pärast ühe või teise pakkumise kasuks otsustamist tuleb vajutada nuppu “Ostan”. Pange tähele, et seda saab teha vaid reklaamirea põhiaknas asuva pakkumise kohta. Juhul, kui meelepärane pakkumine asub kõrvalaknas, aktiveerige see eelnevalt hiireklõpsuga.

Ainult pakkumise “PÄEVA TOODE” kohta. Tehing loetakse toimunuks pärast makse sooritamist. Kupongi eest saate tasuda kasutades oma pangakontot, selleks minge lingi kaudu oma panga veebilehele. Kui Teil on küsimusi, pöörduge meie klienditoe poole.
BestDeal saadab Teie elektronposti aadressile tehingut kinnitava kirja, aga meie veebilehel, Teie isiklikus kabinetis, ilmub kupong, mille Te peate välja trükkima või – kui seda lubavad pakkumise tingimused – selle numbri lihtsalt välja kirjutama edaspidiseks esitamiseks.
Õnnitleme, olete päeva parima pakkumise õnnelik omanik! Toimige kupongil kirjas olevate pakkumise tingimuste järgi. Esitage väljatrükitud kupong või teatage selle number teenuse või kauba otsesele müüjale (kui seda nõuavad pakkumise tingimused).Nautige soodsaid tehinguid, avastage maailma koos BestDeal΄iga!