Linn: Tallinn
JA VEEL

Kavitatsioon Prof Lashes ilusalongis -40%

Räägi oma sõpradele
Pakkumine on läbi!

Tavaline hind

45.00 €

Soodustus

40%

Kokkuhoid

18.00 €

Kupong kehtib kuni 23.08.2011

Ostetud 1 Kupong(i)

Hind: 27.00 € / 422 EEK

Tingimused

  • Voucher kehtib alates 23.05.11 kuni 23.08.11

  • Voucherite arv on piiratud, soetada saab vaid 200 voucherit

  • Palume teil visiidi aeg eelnevalt broneerida (telefonil 6988336)

  • Voucheri hind sisaldab kavitatsiooni – keha rasvaladestuste vähendamist ultraheliga mõjutamise abil

  • Üks voucher on arvestatud ühe inimese kohta

  • Kavitatsioon toimub järgmiselt. Kosmetoloog kannab probleemsetele piirkondadele spetsiaalset geeli ja hakkab neid kohti ultrahelimassaažiga mõjutama. Kosmetoloog masseerib spetsiaalsete otsikute abil hoolikalt iga naharakku – protseduur on meeldiv ja valutu (50 minutit)

  • Protseduurist saadud esimest positiivset tulemust saab näha juba pärast esimest seanssi ja järgneva 7 päeva jooksul pärast protseduuri muutub see üha märgatavamaks. Pärast protseduuri lõppemist on väga tähtsateks faktoriteks õige toitumine ja aktiivsest eluviisist kinnipidamine: füüsiline koormus, tasakaalustatud toit ja range joogirežiim

  • Kavitatsiooniseansse soovitatakse teha mitte tihedamini kui 1 kord 5 päeva jooksul. Kogu kuur koosneb 6-10 seansist. Informatsioon

Prof Lashes ilusalong pakub laialdast teenuste spektrit ilu ja kehahoolduse valdkonnas. Meie juures saate te teha kavitatsiooni, ultraheliliposaktsiooni ja ultraheliliftingu protseduure. Depileerida oma keha vahaga või kasutada mitmesuguseid keha- ja näomassaaži liike. Me pakume kogu teenuste spektrit ripsmete pikendamise ning samuti küüntehoolduse valdkonnas.

ProfLashessee on samuti ka kõrge kvaliteediga professionaalse kosmeetikaliini bränd. Me pakume kõigile ohutusnõuetele vastavat kaasaegset kõrgkvaliteetset toodangut. Parima tulemuse saavutamiseks analüüsitakse ja hinnatakse kõiki selle tootmisel kasutatavate komponentide omadusi. Me oleme alati kursis kosmeetikakaupade tootmisele esitatavate uute eeskirjade ja nõudmistega.

Üksikasjalikumat infot meie ja meie teenuste kohta saate lugeda meie ametlikult saidilt www.proflashes.com.

 

Prof Lashes

Tel: 698 8336

E-post: sales@proflashes.com

Narva mnt 11d, 1 korrus, Таllinn, Eesti

Web: www.proflashes.com

Video

TXT_NO_VIDEO