Linn: Tallinn
Päeva pakkumine

Eksklusiivne keraamiline kann, mis on ehtne käsitöö koos kaunistavate maalingutega, täidetud kõrge kvaliteedilise Extra Virgin oliivõliga!

Räägi oma sõpradele
Pakkumine on läbi!

Tavaline
hind

17.26 €

Soodustus

34%

Kokkuhoid

5.81 €

Kupong kehtib kuni 28.02.2011
Hind: 11.45 €

179 EEK

Tingimused

  • Eksklusiivne keraamiline kann - käisitsi tehtud koos kaunistavate maalingutega, täidetud võrratu oliiviõliga Extra Virgin Galantino'st, 500ml

  • Kuba saate kätte juba järgmisel päeval pärast tellimuse sooritamist PipraPood kauplusest, mis asub aadressil Liivalaia 43, Tallinn. E - R 10:00-19:00, L 10:00-16:00, tel. 6 450 020

  • Tasuda saate internetipangas. 

  • Kupong kehtib kuni: 28.02.2011.

  • Kauba kogus on piiratud. 


Informatsioon

Morelito OÜ on paljude Itaalia tootjate esindaja Eestis. Nende tootjate hulka kuulub ka firma il Frantoio Galantino. Morelito OÜ peamine eesmärk - anda võimalus eesti tarbijale osta parimaid ja kvaliteetseid itaalia köögitooteid, mis valmistatud Itaalias. 


Iga keraamiline kann on täidetud võrratu oliiviõliga Extra Virign Galantinolt. Kannu unikaalsus seisneb selles, et see on valmistatud ja maalitud itaalia meistritel käsitsi.  Kann võib saada heaks kingituseks igale perenaisele. Samuti see täiustab ja muudab ilusaks iga köögi inerjööri. 


Oliiviõli Galantino toodetakse valminud oliividest, kasvatatud Itaalia regioonist Apulia, mis põhineb vanal traditsioonilisel meedotil. Just see regioon, Aadria mere juures, on koht, kus kasvatatakse kõige mahlasemaid ja maitsvamaid oliive. 

Video